Bezpłatna dostawa powyżej 300 zł na terenie Polski

Lifestyle

Minimalizm w mieście – relacja z sesji zdjęciowej w Berlinie

CI którzy nas znają wiedzą, że w swoich projektach stawiamy na minimalizm, proste formy i wygodę. Chcieliśmy przeprowadzić dla Was test jak sprawdzają się w mieście, gdzie tempo życia wiąże się swoimi prawami, dlatego chcemy Was zaprosić na wycieczkę do Berlina….

Celem sesji było pokazanie minimalistycznych ubrań, które świetnie komponują się z miejską przestrzenią i stylem życia w biegu. Na zdjęciach możemy zobaczyć modele w neutralnych kolorach, takich jak biały, szary i czarny w najczęściej wybieranych przez Was modelkach. Do sesji zaproszono świetną ekipę, która w pełni oddała klimat Berlina. Zdjęcia wykonała Jagoda Lula, a za wizją kreatywną sesji stoi Martyna Olszak. W filmie promującym sesję, który wyreżyserował Michał Bachora, zobaczyć możemy modelki – Martynę Wilczyńską i Kamilę Głębowską, prezentujące kolekcję w różnych częściach Berlina.

“Minimalizm i prostota są w naszej filozofii kluczowe. Chcemy, aby nasze ubrania były jak najbardziej funkcjonalne, ale jednocześnie eleganckie i stylowe.” – podkreśla Kasia (CEO marki). “Najważniejsze jest, aby ubrania były wygodne i praktyczne, a jednocześnie estetyczne i minimalistyczne wyprodukowane z troską o środowisko.”

Dodatkowo, z myślą o naszych klientkach przygotowałyśmy bezpłatny ebook o szafie kapsułowej. Jeśli jeszcze go nie masz zapisz się do naszej bazy newsletterowej. Znajdziesz tam porady jak zminimalizować garderobę, i mieć moc tworzenia wielu stylizacji z niewielką ilością ubrań.

Od samego początku swojej działalności stawiamy na tworzenie dla osób, dla których dbanie o środowisko jest priorytetem. Wszystkie ubrania są produkowane w Polsce, a do ich produkcji wykorzystujemy materiały pochodzące ze sprawdzonych źródeł. Chcemy dawać przykład, że można tworzyć modę z poszanowaniem dla środowiska.
Dajcie znać czy sesją przypadła Wam do gustu, czekamy na Wasze komentarze.

Podobne artykuły

Czekoladowy brąz – jak nosić kolor sezonu?

Kolor czekoladowy to jedna z tych barw, która nie tylko emanuje ciepłem, ale także dodaje...

Power Dressing – czym jest w modzie?

Power dressing to termin, który ma długą historię i jest ważnym elementem mody od kilku...

Szafa kapsułowa na jesień 2023 – jak ją stworzyć?

Sezon jesienny tuż, tuż, a to oznacza, że powoli powinniśmy przyjrzeć się zawartości naszych szaf...

Elastan – właściwości i zastosowanie materiału

Elastan, materiał znany również pod nazwą spandex, to innowacyjna tkanina, która zdobyła szerokie uznanie w...