O nas

Jesteśmy małżeństwem z Wrocławia, które wyśniło sobie wspólną firmę zbudowaną na wartościach, które cenimy. Tworzymy kameralną szwalnię, w której panuje cudowna, rodzinna atmosfera. Wszystko powstaje z naszej wspólnej pasji – Bombshe to przede wszystkim ludzie. Żaden z naszych projektów nie byłby tym samym, gdyby nie nasze krawcowe i wspaniali pracownicy. Ich wieloletnie doświadczenie, wspaniała energia
i zawsze pozytywne nastawienie pozwalają nam realizować wymarzone wizje. Każde Wasze zamówienie jest dla nas i naszych Pań wielkim wyróżnieniem.

Tworzymy ubrania, które podkreślą Twoją osobowość, pomogą Ci poczuć się jeszcze lepiej w swojej skórze. Idealnie sprawdzą się nie tylko na wielkie wyjścia czy randkę
z ukochaną osobą w ulubionej knajpce, ale też na zwykły dzień, w którym potrzebujesz czegoś, co doda Ci trochę energii, pewności siebie. Wierzymy, że znajdziesz wśród naszych kolekcji swój nowy talizman.

Bombshe to marka zainspirowana kobietą, która chce celebrować swoją kobiecość – tak jak lubi i jak sama ją interpretuje. Dla siebie samej i z samą sobą, albo przeciwnie – wśród innych ludzi. 

 
Designed and sewn in Poland
 
Short collections
 
The highest quality fabrics for years
 
Oeko-TEX Standard100 Safety certificate
 
Own prints with GOTS certificate
 
Convenient return within 14 days

Dla Twojego bezpieczeństwa i dobra natury

  • Dbamy o jakość i bezpieczeństwo materiałów – dobieramy te, które posiadają certyfikat OEKO-TEX® Standard 100, co oznacza, że zostały zbadane pod kątem obecności substancji szkodliwych dla zdrowia.
  • Korzystamy wyłącznie z energooszczędnych maszyn.
  • Tworzymy rzeczy, które mają służyć Ci latami – trafiony zakup to ten, który przynosi autentyczną radość i gości w szafie na długo. Chcemy, by nasze rzeczy zostały z Tobą na lata, dlatego projektujemy z myślą o jakości, nie ilości. Niech nie zdziwią Cię krótkie serie kolekcji czy to, że dobieramy niewielkie ilości, ale za to wyjątkowych materiałów. Jedyna moda, jakiej dajemy się do reszty pochłonąć, to przemyślane zakupy i wysoka jakość.

Tworzymy u siebie i po swojemu

  • Szyjemy w naszej własnej, kameralnej szwalni we Wrocławiu.
  • Ubrania od podstaw tworzymy sami – konstruujemy je, projektujemy, tniemy prosto z belek materiałów i wykańczamy na miejscu w pracowni.
  • Wszystko powstaje z naszej wspólnej pasji – Bombshe to przede wszystkim ludzie. Żaden z naszych projektów nie byłby tym samym, gdyby nie nasze krawcowe i wspaniali pracownicy.
  • Współpracujemy z lokalnymi dostawcami – gramy do jednej bramki. Najchętniej kupujemy materiały i dodatki od partnerów z najbliższych regionów. Wszystkie nici, zamki czy guziki pochodzą od polskich producentów. Zależy nam na tym, by wspierać mniejszych przedsiębiorców i wzmacniać polski rynek.

Niech każdy dzień będzie świętem. Nie warto czekać na lepsze czasy, lepsze okazje, a tym bardziej na najlepszą wersję siebie – już nią jesteś!

szwalnia